Takım Arkadaşları Arıyoruz

Dünya Taş; bireysel gelişimi ile şirketini de geliştiren çalışan profili sayesinde sektöründe müşterileri ve tedarikçileri için katma değer yaratan bir iş ortağı, kaynaklarını kullandığı bölgeler için istihdam kaynağı ve geleceği inşa edecek yeni nesillerin eğitimi için değer üreten bir firma olma misyonu ile yol almaktadır.

Çin ‘de Xiamen Globe Stone adı altında; Fujian bölgesinde ; Xiamen ve Shui Tou, Guangdong bölgesinde; Yunfu , Hong Kong’da  Globe Stone Corporation Ltd. olarak ve ,  Türkiye’de Dunya Tas İth.İhr.Ltd.Şti. adı altında ; İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli, Burdur, Konya, Kayseri ve Diyarbakir ofislerimiz bulunmaktır.

Şirketimizde; Çin’e  satış ile ilgili  odaklanan Hammadde ve dünya çapında otel projelerine odaklanan Proje bölümü olmak üzere ana iki gelir merkezi bulunmaktadır.
Şuanda ; varolan güçlü yanlarımızı ve pazardaki  fırsatları değerlendirerek, gelir merkezlerimize yenilerini ekliyoruz. Türkiye, Çin’e doğal taş tedariki sağlayan en hacimli ülkedir ve şirketimiz geçen 6 yıl içinde , gerek Türkiye gerekse Çin pazarında elde ettiği itibarlı ismi ve 60’ye yakın çalışandan oluşan profesyonel takımı ile pazarda birinci sıraya yerleşmiştir.

Sürekli büyüyen ve gelişen dinamik yapımıza uygun, sorumluluklarının bilincinde, insan ilişkilerinde başarı , temsil ve ikna yeteneği olan arkadaşlarla daha da büyüyeceğimize olan inancımız sonsuz.

Sizlerde aramızda yer almak istiyorsanız özgeçmişlerinizi elif.koray@dunyatas.com.tr adresime gönderebilirsiniz 😉 

Elif KORAY    

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s